درباره ما

امروزه، در دنیای مدرن شاهد توسعه اینترنت و تغییر روش های خرید و فروش بوده ایم. پیش از این و در بازار سنتی، هر چه مغازه ای بزرگتر بود و یا برند آن، از قدیمی های بازار می‌بود، بخش بیشتری از فروش در بازار را به خود اختصاص می‌داد. همین موضوع، ورود کسب و کارهای جدید را کمی سختتر می‌کرد.

اما در دنیای امروز، با بهره وری از اینترنت، شاهد سبک جدیدی از رقابت در بین فروشگاه ها هستیم. در این مسیر ابزارهایی جهت اعتماد به خرید و فروش آنلاین در دسترس عموم مشتریان قرار دارد.

در این بین فروشگاه اینترنتی پریتی استایل با سابقه فروش بیش از 20 ساله خود در بازار فیزیکی، اینبار به بازار آنلاین نیز ورود کرده است. فعالیت اصلی این فروشگاه در زمینه انواع لباس زنانه، لباس مردانه و لباس بچه گانه است.

در فروشگاه اینترنتی پریتی استایل، تمامی اجناس دارای تضمین کیفیت است. لذا با توجه به این موضوع به شما این اطمینان خاطر را میدهیم اولین خرید شما از پریتی استایل دوستی عمیقی بین ما و شما رقم خواهد زد.

تیم خلاق، متخصص و با انگیزه پریتی استایل علاوه بر ارائه محصول، خدماتی همچون محتوای علمی و مورد نیاز مخاطبین خود به منظور تسهیل در فرایند خرید آنها ارائه می‌کند. این محتوا در بخش مجله پریتی استایل گردآوری شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است.

این فروشگاه همچنین از متخصصین مسلط به امور بازار دیجیتال و CRM بهره می‌برد. وجود این متخصصین بعلت اهمیت رعایت استانداردهای لازم در فضای کسب و کار اینترنتی و ارتباط موثر بین فروشندگان و خریداران محترم لازم و ضروری است. چرا که فرایند نیازسنجی مشتریان و کاربران، امری است که نیاز به تخصص داشته و بهرمندی از آن تنها با دانش کافی درباره آن امکان پذیر است.