ایده‌ های جذاب برای ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ های دیگر

آیا جزو آن دسته افرادی هستید که با ترکیب رنگ قهوه ای با دیگر رنگ ها آشنایی ندارید؟ آیا تابحال بدرستی از مکمل رنگ قهوه ای در ست خود استفاده کرده‌اید؟ آیا می‌خواهید بدانید که مانتو قهوه ای سوخته با چه رنگی ترکیب می‌شود؟ و یا بهترین ست مانتو قهوه ای با شال چگونه است؟ در میان آقایان نیز پیدا کردن ترکیب شلوار قهوه ای با پیراهن به یک دغدغه تبدیل شده است. مکمل رنگ قهوه ای در لباس تنوع بالایی دارد و به لحاظ روانشناسی این ترکیب همراه با حس آرامش است.

رنگ قهوه ای در عین سادگی، دارای ظرافت و پختگی خاصی است. استفاده از رنگ قهوه‌ای در لباس از شما فردی متعهد، وفادار و قابل اعتماد به نمایش می‌گذارد. این رنگ دارای تونالیته‌های متنوعی است و به همین دلیل قابلیت هماهنگ شدن با تنوعی از رنگ‌ها و ایجاد ترکیب رنگ‌هایی خاص و زیبا را دارد.

عمدتا افراد زیادی برای ست رنگ قهوه ای از طیف رنگ های همجوار مثل کرم استفاده می‌کنند. در حالی که پتانسیل مثبت این رنگ، ترکیب با اغلب رنگ هاست. چرا که رنگ قهوه ای تقریبا خنثی و در گروه رنگ های گرم است. به همین علت در دکوراسیون نیز از ست كردن رنگ قهوه اي به کرات استفاده می‌شود.

ما در پریتی استایل یکی از بهترین فروشگاه‌ خرید لباس آنلاین بدلیل پرطرفدار بودن این رنگ و برای شناخت بهتر شما با نحوه ست کردن رنگ قهوه ای با رنگ های دیگر، ایده های جذابی آماده کرده ایم. همراه ما باشید تا ببینیم لباس قهوه ای با چه رنگی ست میشود؟

انواع رنگ قهوه‌ای

رنگ قهوه‌ای از ترکیب رنگ‌های سیاه، زرد، قرمز و سبز به دست می‌آید. می‌توان این رنگ را از ترکیب سیاه و نارنجی هم به دست آورد. تعدادی از رنگ‌های تونالیته قهوه‌‌ای که در لباس کاربرد بیشتری دارند، از تیره به روشن شامل قهوه‌ای سوخته، شکلاتی، نسکافه‌ای، شتری و کرمی هستند.

ایده های جذاب برای ترکیب رنگ قهوه ای

اگر علاقه به استفاده از رنگ قهوه ای در لباس های خود دارید، حتما این سوال برایتان پیش آمده که لباس قهوه ای با چه رنگی ست میشه . برای پاسخ به این سوال کافی است به سراغ چرخه رنگ برویم. در این چرخه رنگ‌هایی که در مقابل هم یا کنار هم قرار می‌گیرند با هم ست می‌شوند. مکمل رنگ قهوه ای بر اساس این چرخه رنگ‌های تونالیته قرمز، نارنجی، زرد، سبز و آبی هستند.

رنگ قهوه ای در ساده ترین حالت با رنگ های کرم و نسکافه ای ست می‌شود. اما جالب است که بدانید ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ‌های دیگر همچون سبز، آبی، قرمز، مشکی، نارنجی، زرد، قهوه ای سوخته و گاهی فیروزه ای و صورتی نیز بکار می‌رود. در ادامه خاص ترین مکمل های رنگی برای ست رنگ قهوه ای را به شما معرفی خواهیم کرد.

ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ سبز

همه ما ترکیب دو رنگ قهوه ای و سبز را بارها در طبیعت دیده ایم. بنابراین ترکیب این دو رنگ ست زیبایی خواهد ساخت که از شدت تیره بودن رنگ قهوه ای کم می‌کند و ترکیب نهایی، به طور قطع ترکیبی چشم نواز خواهد بود. از طرفی رنگ سبز طبع سرد دارد و رنگ قهوه ای طبعی گرم. بنابراین ست كردن رنگ قهوه اي با سبز کنتراست زیادی ایجاد می‌کند که به زیباتر شدن استایل شما کمک می‌کند.

ترکیب رنگ قهوه ای

پیشنهاد ما به شما پوشیدن رنگ سبز به عنوان رنگ لباس در زیر پالتوی قهوه ای یا کت پاییزه زنانه در زمستان و یا ژاکت و پیراهن سبز با شلوار قهوه ای در فصل‌های مختلف سال است. اگر قصد استفاده از ترکیب رنگ قهوه ای با سبز را در کت و شلوار ( قیمت شلوار زنانه ) دارید می‌توانید شلوار سبز لجنی را با کت قهوه ای و کراوات زرد خردلی ست کنید.

ترکیب رنگ قهوه ای و آبی

طیف رنگ آبی در تناژهای مختلف آن با رنگ قهوه ای ترکیب زیبایی می‌سازد. اگر قصد درخشان تر دیده شدن را دارید، ترکیب رنگ قهوه ای با آبی آسمانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بهتر است بدانید که مکمل اصلی رنگ قهوه ای، رنگ آبی است. مکمل رنگ قهوه ای الزاما رنگی نیست که بتوان با رنگ قهوه ای ست کرد و ترکیب چشم نوازی ساخت. در اصول رنگ شناسی اگر دو رنگ از طیف رنگین کمان با یکدیگر ترکیب شوند و رنگ خنثی خاکستری را بسازند، آن دو رنگ مکمل اصلی هستند. بنابراین در بین تمام رنگ هایی که قابلیت ست شدن با رنگ قهوه ای را دارند، رنگ آبی مکمل اصلی رنگ قهوه ای است.

ترکیب رنگ قهوه ای

فراموش نکنید که بهتر است هنگام ست کردن رنگ های مکمل باهم  رنگ اصلی درصد بیشتری را داشته باشد. اما در ترکیب دو رنگ قهوه ای و آبی می‌توان از نسبت تقریبا مساوی استفاده کرد و ترکیب زیبایی ساخت. جالب است بدانید ترکیب قهوه ای با آبی، در میان مردان طرفداران زیادی دارد و در میان دختران شیک پوش نیز در استایل های مختلف اسپرت و بیزینسی استفاده می‌شود.

ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ قرمز را از دست ندهید

رنگ قرمز به خصوص تناژ زرشکی آن از جمله رنگ های همجوار در چرخه رنگ آیتن برای ست رنگ قهوه ای به شمار می آید. هر دوی این رنگ ها گرم هستند و در فصل پاییز بیشتر در کنار هم استفاده می‌شوند. نکته مهم این است که ترکیب رنگ قهوه ای با قرمز تقریبا تیره به نظر می آید. لذا اگر می‌خواهید از استایل لطیف تری برخوردار باشید رنگ زرد و یا سبز آبی را به عنوان رنگ سوم استفاده کنید.

ترکیب رنگ قهوه ای

اگر رنگ زرشکی را بعنوان مکمل رنگ قهوه ای انتخاب کرده اید، بهتر است آن را در رنگ شال، پیراهن، بافت و یا اکسسوری های خود مثل ساعت استفاده کنید. شاید بتوان گفت که مانتو قهوه ای با شال قرمز یکی از بهترین ست ها برای ترکیب رنگ قهوه ای با رنگهای دیگر در لباس خانوم های شیک پوش است. در تصاویر ذیل، مدل های مختلف استفاده از رنگ قهوه ای در کنار رنگ قرمز را مشاهده می‌کنید.

ست قهوه ای و طوسی

در بسیاری از پالت‌های رنگ قهوه‌ای، رنگ طوسی هم جای دارد. تضاد این دو رنگ ترکیب زیبایی ایجاد می‌کند. می‌توانید در این ترکیب از زرشکی یا شتری هم به عنوان کیف، کفش یا اسکارف استفاده کنید.

ترکیب رنگ قهوه ای با مشکی مناسب برای استایل بیزینسی

اگر می‌خواهید استایل قهوه ای داشته باشید اما تماما یکرنگ نباشید، بهتر است از رنگ مشکی در ست خود استفاده کنید. رنگ مشکی بعلت خنثی و تیره بودن می‌تواند زمینه ای برای بیشتر دیده شدن رنگ قهوه ای به حساب بیاید. این رنگ معمولا مناسب محافل رسمی است و بسیاری از مدیران و شیک پوشان حتما برای یکبار هم که شده از این ست در جلسات خود استفاده کرده اند.

ترکیب رنگ قهوه ای

اگر قصد ترکیب رنگ مشکی و قهوه ای را در ست خود دارید، بهتر است رنگ مشکی را در زیر رنگ قهوه ای و یا در قسمت پایینی استایل خود بکار ببرید.

ترکیب رنگ زرد و قهوه ای

اگر می‌خواهید قهوه‌ای بپوشید و در عین حال ظاهری شاد و پر انرژی داشته باشید از ترکیب آن با رنگ زرد غافل نشوید.

ست رنگ نارنجی و قهوه ای

اگرچه از جهتی این دو رنگ بسیار شبیه هم هستند اما قرار گرفتن نارنجی در کنار قهوه‌ای آن را از کسل‌کنندگی در می‌آورد و ظاهر هیجان‌انگیزی به شما می‌بخشد.

ترکیب شاداب رنگ قهوه ای با نارنجی-زرد

نارنجی نیز مانند قرمز یکی از بهترین رنگ‌ مکمل قهوه ای در لباس است. اما به سبب بکار رفتن رنگ زرد بیشتر در تنالیته آن، از شادی بیشتری برخوردار است. ترکیب رنگ قهوه ای با نارنجی در بین دختران جوان طرفدار بیشتری دارد. به طور مثال ست شلوار قهوه ای زنانه با بلوز نارنجی ( خرید اینترنتی بلوز زنانه ) یک استایل باکلاس و شادی را برای دختران می‌سازد. هر چند مردان جسوری هم از این ترکیب در استایل خود استفاده می‌کنند. البته گاهی استفاده از رنگ زرد نیز به عنوان رنگ سوم در این ترکیب استفاده می‌شود که برای بیشتر دیده شدن رنگ قهوه ای و نارنجی به کمک آنها می آید.

ترکیب رنگ قهوه ای

نکته جالب این است که گاهی بجای زرد طلایی از رنگ زرد عسلی در ست های چرم استفاده می‌شود. استفاده از دو رنگ قهوه ای و زرد به تنهایی در کنار هم نیز از جمله ترکیبات رنگی سنتی است که همچنان در چشم بسیاری از افراد خیره کننده است.

ترکیب جذاب و خیره کننده انواع قهوه ای در ست رنگ قهوه ای

رنگ های قهوه ای دارای طیف های مختلفی هستند که هر کدام به تنهایی می‌تواند در ست رنگ قهوه ای بکار برود اما جالب است که ترکیب این رنگ ها با یکدیگر که شامل قهوه ای گردویی، قهوه ای سوخته، قهوه ای نسکافه ای و قهوه ای کاراملی، شکلاتی و چندین نوع قهوه ای دیگر است، ست قهوه ای بی نظیر و خیره کننده ای برای زنان و مردان شیک پوش می‌سازد.

ترکیب رنگ قهوه ای

در این ست مهم نیست که کدام رنگ را بیشتر در استایل خود استفاده کنید چرا که در مجموع ترکیب رنگ بکار رفته در استایل شما، طیفی از رنگ قهوه ای خواهد بود. خوشبختانه رنگ قهوه ای با طیف گسترده خود و قابلیت انعطاف پذیری آن در ترکیب با رنگ های دیگر در کمد هر فردی پیدا می‌شود. در تصاویر زیر انواع مدل ست قهوه ای در استایل های مختلف را مشاهده می‌کنید. بیشتر بدانید.

ترکیب رنگ قهوه ای با کرم

استایل کرم قهوه ای یکی از پرطرفدارترین و البته زیباترین ترکیب هایی است که می توانید در پوشش خود از آن استفاده کنید. کرم رنگی خنثی است و قهوه ای به آن گرما می بخشد. ست کرم قهوه ای شما را زیبا و قابل اعتماد نشان می دهد. بنابراین می توانید در جلسات کاری یا اداری با تیپ کرم قهوه ای ظاهر شوید.

ترکیب رنگ قهوه ای سوخته

مکمل رنگ قهوه ای سوخته می‌تواند توناژهای تیره رنگ‌هایی که با قهوه‌ای ست می‌شوند، باشد. برای مثال، سرمه‌ای و سبز تیره. علاوه بر آن مشکی، سفید، زرد و نارنجی هم می‌توانند رنگ ست با قهوه ای سوخته باشند. البته برای ترکیب رنگ قهوه ای سوخته با سفید یا مشکی بهتر است از یک رنگ سوم یا لباس‌ها طرحدار استفاده کنید تا موجب یکنواخت شد پوششتان نشود.

ترکیب رنگ قهوه ای سوخته

ست رنگ قهوه ای روشن

قهوه‌ای روشن ترکیب زیبایی با رنگ‌های پاستیلی می‌سازد. شما می‌توانید یک کت یا مانتوی قهوه‌ای روشن را با روشن‌ترین رنگ در طیف، نارنجی، سبز و آبی ست کنید. این ست برای بهار و تابستان بسیار مناسب است.

رنگ نسکافه ای لباس

مکمل رنگ نسکافه ای در لباس چه رنگی است و لباس رنگ نسکافه ای با چه رنگی ست میشود. رنگ نسکافه ای مانند قهوه ای روشن با رنگ‌های پاستیلی هماهنگی خوبی دارد. البته سرمه‌ای، مشکی و سفید هم رنگ‌های مکمل خوبی برای رنگ نسکافه‌ای هستند.

ست رنگ قهوه ای روشن

ست رنگ شکلاتی

رنگ شکلاتی با چه رنگی ست میشه . شکلاتی دارای خاصیت‌های رنگ قهوه‌ای سوخته است. این رنگ با رنگ‌های خنثی و روشن هماهنگی خوبی دارد. می‌توانید از رنگ سفید، سبز یا کرم برای ست رنگ شکلاتی استفاده کنید. ست رنگ کرم شکلاتی هم یکی از محبوب‌ترین ترکیب‌های رنگ برای لباس محسوب می‌شود.

ست مانتو قهوه ای

خب حالا شما یک مانتو یا کت قهوه‌ای دارید و می‌پرسید، کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه یا با مانتو قهوه ای چه شلواری بپوشم ؟ شما می‌توانید مانتو قهوه‌ای یا یک کت قهوه ای زنانه را با یکی از این شلوارها ست کنید: شلوار جین آبی، شلوار مشکی، شلوار سبز سدری، شلوار سفید، شلوار نسکافه‌ای.

ست مانتو قهوه ای

مانتو قهوه ای سوخته با چی ست میشه

برای ست کردن مانتو قهوه ای سوخته از یک شلوار جین تیره و شال سورمه‌ای یا یشمی استفاده کنید. می‌توانید رنگ سورمه‌ای یا یشمی را به صورت پیراهن با مانتو قهوه ای سوخته ست کنید.

مانتو شکلاتی با چه رنگی ست میشود

مانتو شکلاتی را با سفید یا مشکی و یا هردوی این‌ها ست کنید. قرار گرفتن این دو رنگ خنثی در کنار شکلاتی ظاهر شما را بسیار جذاب می‌کند.

ست رنگ نسکافه ای مانتو

رنگ مانتو نسکافه ای با چه رنگی ست میشود ؟ مانتوی نسکافه ای را می توانید با رنگ های روشن طیف، نارنجی، سبز و آبی و یا رنگ‌های مشکی و سرمه‌ای ست کنید.

رنگ مانتو نسکافه ای روشن

با مانتو قهوه ای چه شالی بپوشم ؟

ست مانتو قهوه ای با شال کار سختی نیست. شما می توانید مانتو قهوه ای رنگ را با یک شال طرحدار قهوه ای ست کنید. طرح های شال را با رنگ شلوار ست کنید. علاوه بر این شال رنگ سبز سدری، نسکافه‌ای، کرمی، مشکی هم انتخاب‌های خوبی هستند.

ست مانتو قهوه ای با شال

شلوار نسکافه ای با چه رنگی ست میشه

شلوار نسکافه ای را با یک پیراهن سفید، مشکی، آبی روشن، سبز روشن و بپوشید.

کت شلوار قهوه ای زنانه

اگر کت شلوار قهوه ای زنانه دارید می توانید آن را با کیف، کفش و اسکارف مشکی یا قهوه‌ای روشن با طرح‌های مشکی ست کنید.

ست شلوار قهوه ای مردانه

برای این که بدانیم شلوار قهوه ای مردانه با چه پیراهنی ست میشود باز هم به سراغ رنگ های مکمل قهوه ای می‌رویم. پیراهن‌ جین آبی یا پیراهن‌هایی به رنگ، مشکی، سفید، کرمی، نسکافه‌ای و سبز سدری یا یشمی به خوبی با شلوار قهوه‌ ای مردانه ست می‌شوند.

ست شلوار قهوه ای مردانه

سخن آخر

با توجه به تنوعی که در ترکیب رنگ قهوه ای و مکمل‌های رنگ قهوه‌ای وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم با انتخاب اصولی بر اساس قوانین ترکیب رنگ که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، برای داشتن ظاهری جذاب و تاثیرگذار حتما از این رنگ گرم و دلنشین در استایل خود بهره ببرید.

اگر میخواهید در مورد انواع استایل دخترانه اطلاعات بیشتری داشته باشید، پیشنهاد میکنیم به مقاله انواع استایل دخترانه مراجعه کنید. و برای اطلاع از ترندهای دنیای مد و استایل و ترکیب رنگ ها می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

مطالب دیگر

محبوب‌ترین‌ها محصولات

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید